Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797
Paslaugos
Mes taupome Jūsų pinigus ir laiką!

Taupyti reikia protingai - ne kokybės sąskaita.

Suprojektuosime šildymo bei vandentiekio sistemas ir paskaičiuosime sąmatą atitinkančią Jūsų poreikius!

Realybė yra tokia, kad šiandien užsakovas, planuodamas įsirengti šildymą ar vandentiekį, labiau tiki montuotoju negu sistemos gamintoju ar pardavėju. Montuotojas remiasi praktika, o užsakovas – tuo, ką yra girdėjęs, tačiau nei vienas iš jų tiksliai nežino, ką ir kaip reikėtų daryti. 

 

Plačiau...
Sukomplektuosime vonios kambario įrangą, Jums palankiausiomis kainomis!

Negaiškite savo laiko važinėdami po parduotuves stengdamiesi išsirinkti tinkamą prekę Jūsų vonios kambariui.

Tam esame mes! 

Plačiau...

Apie mus

Santechnika Namams, užsiima mažmenine bei didmenine prekyba santechnikos prekėmis:vidaus inžinerinėmis sistemomis (šildymas, vandentiekis), vonios kambario įranga (santechninė keramika, vonios, dušo kabinos, potinkinės sistemos, vonios baldai ir aksesuarai). Ilgametė patirtis šioje srityje, leidžia pirkėjui pasiūlyti gerą kokybės ir kainos santykį.

www.santechnikanamams.lt - sėkmingai Lietuvos rinkoje veikianti, nuolat besiplečianti santechninių prekių internetinė parduotuvė, kurioje rasite žymiausių gamintojų (Villeroy & Boch, Gustavberg, Duravit, Ido, Laufen, Franke, Akvasanita, Jika, Ravak, Kermi, TECE, Viega, Junkers, Viessmann ir kt.)  prekes už patraukliausią kainą. Negaiškite laiko važinėdami po parduotuves  bei vonios salonus, nes visas šias prekes galite įsigyti vienoje vietoje. Mes visada pasirengę Jums padėti atsižvelgdami į Jūsų norus ir galimybes. Jums profesionaliai patarsime, padėsime išsirinkti tinkamą gaminį už palankiausią kainą.

Mes suprojektuosime Jusų šildymo bei vandentiekio sistemą (plačiau žiūrėkite skyrelyje PASLAUGOS).

Projektavimo, komplektavimo bei montavimo darbus patikėkite šios srities specialistams!

Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797