Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797
Paslaugos
Mes taupome Jūsų pinigus ir laiką!

Taupyti reikia protingai - ne kokybės sąskaita.

Suprojektuosime šildymo bei vandentiekio sistemas ir paskaičiuosime sąmatą atitinkančią Jūsų poreikius!

Realybė yra tokia, kad šiandien užsakovas, planuodamas įsirengti šildymą ar vandentiekį, labiau tiki montuotoju negu sistemos gamintoju ar pardavėju. Montuotojas remiasi praktika, o užsakovas – tuo, ką yra girdėjęs, tačiau nei vienas iš jų tiksliai nežino, ką ir kaip reikėtų daryti. 

 

Plačiau...
Sukomplektuosime vonios kambario įrangą, Jums palankiausiomis kainomis!

Negaiškite savo laiko važinėdami po parduotuves stengdamiesi išsirinkti tinkamą prekę Jūsų vonios kambariui.

Tam esame mes! 

Plačiau...
Atgal į katalogą
-30%

Dušo latako grotelės GEBERIT CleanLine 20
Prekės nr: 154.45*.**.1
Pasirinkite:

264.00 € 382.00 €
264.00 € 382.00 €
397.00 € 572.00 €
397.00 € 572.00 €
498.00 € 712.00 €
498.00 € 712.00 €
Kiekis:
Į krepšelį
Radote pigiau?
Pristatymo laikas: Paprastai pristatome per 1-4 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 4 - 6 savaičių).
Rekomenduojame kartu įsigyti
Techninė informacija
Tipas:Grotelės
Gamintojas:Geberit, Šveicarija
Serija:Cleanline
Ilgis:Pasirinktinai
Plotis:43 mm
Aukštis:8 mm
Spalva:Pasirinktinai
Sifonas:Užsakomas atskirai
Detalus aprašymas

Prie šių latako grotelių papildomai reikia užsakyti pasirinktą Geberit Cleanline latako apatinę dalį korpusą (susijusios prekės).

Dušo latako grotelės GEBERIT CleanLine 20

CleanLine dušo latakai gaminami trijų ilgių (90, 130 ir 160 cm), tačiau gamyklinį lataką galima lengvai pjaustyti įrengimo vietoje iki reikiamo ilgio (min. 300 mm). Latako paviršius yra ypač aukštos kokybės šveistas nerūdijantis plienas, atitinkantis naujausias dizaino tendencijas.

Geberit Cleanline dušo latakų privalumai:

  • Nesenstanti išvaizda: ypač aukštos kokybės šveistas nerūdijantis plienas
  • Paprastas valymas: inovatyvi konstrukcija greitai ir visapusiškai švarai.
  • Lengvas įrengimas: pilnas montavimo komplektas, kurio pagalba santechnikas gali greitai įrengti lataką ir hidroizoliaciją
  • Nerūdijančio plieno dizainas tinka beveik visoms grindims. Reikiamas dušo latako ilgis sureguliuojamas atliekant montavimą.
  • Nesvarbu, prie sienos ar patalpos centre: puikus vandens surinkimas garantuotas. Ir be jokių nepatogių dalių, už kurių galima užkliūti stovint duše.
  • Nešvarumų gaudyklė yra labai lengvai išvaloma ir efektyviai surenka plaukus ir kitus nešvarumus.

Garantija 5 metai

Geberit CleanLine dušo latakai suderina elegantišką išvaizdą ir lengvą įrengimą grindyse. Prie šių privalumų, inovatyvi sistema išsprendžia higienos ir švaros problemą, kurią turi dauguma kitų dušo latakų. Naujasis CleanLine dušo latakas vandens surinkimo trapą turi tik centrinėje dalyje, o šonuose - elegantiškus vandens surinkimo ir nukreipimo profilius. Vanduo dušo kabinoje teka tik šių nukreipiančiųjų profilių paviršiumi, dėl to priežiūra ir valymas tampa ypač paprastas ir greitas.
Išskirtinis dizainas. Dušo latakai yra populiarūs dėl nesenstančių dizaino linijų. Geberit CleanLine dušo lataką dėl inovatyvios technologijos yra labai lengva įrengti – lygiai taip, kaip lengva ir prižiūrėti.
Akivaizdžiai paprastesnis įrengimas. „Geberit“ Cleanline dušo latakai yra pagaminti iš dviejų dalių: vandens surinkimo dangtelis iš nerūdijančio plieno yra matoma dalis, po kuria yra įrengtas centrinis vandens surinkimo trapas lygiai taip pat, kaip grindinis dušo trapas. Dėl gamykloje pritvirtintos hidroizoliacinės membranos yra užtikrinamas maksimalus sandarumas.
Lankstus ilgis ir montavimo vieta. „Geberit“ Cleanline dušo latakai gali būti sutrumpinti iki reikiamo ilgo, atsižvelgiant į dušo erdvės išmatavimus tiesiog montavimo vietoje. Dizainas harmoningai dera su bet kokia grindų danga, o dušo latakas gali būti įrengtas ir prie pat sienos, ir dušo erdvės viduryje.
Paprastumas ir preciziška švara. Dažnai dušo latakus yra sudėtinga išvalyti. Bet tik ne „Geberit“ CleanLine dušo latakus: visi nešvarumai užtikrintai nuplaunami nuo vandens surinkimo dangtelio. Nešvarumų gaudyklė lengvai išimama ir išplaunama labai greitai.


Atgal į katalogą
Radote pigiau?

Radote identišką prekę pigiau? Atsiųskite nuorodą mums ir per vieną darbo dieną gausite specialų pasiūlymą!

Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797