Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797
Paslaugos
Mes taupome Jūsų pinigus ir laiką!

Taupyti reikia protingai - ne kokybės sąskaita.

Suprojektuosime šildymo bei vandentiekio sistemas ir paskaičiuosime sąmatą atitinkančią Jūsų poreikius!

Realybė yra tokia, kad šiandien užsakovas, planuodamas įsirengti šildymą ar vandentiekį, labiau tiki montuotoju negu sistemos gamintoju ar pardavėju. Montuotojas remiasi praktika, o užsakovas – tuo, ką yra girdėjęs, tačiau nei vienas iš jų tiksliai nežino, ką ir kaip reikėtų daryti. 

 

Plačiau...
Sukomplektuosime vonios kambario įrangą, Jums palankiausiomis kainomis!

Negaiškite savo laiko važinėdami po parduotuves stengdamiesi išsirinkti tinkamą prekę Jūsų vonios kambariui.

Tam esame mes! 

Plačiau...

Sukomplektuosime vonios kambario įrangą, Jums palankiausiomis kainomis!

Negaiškite savo laiko važinėdami po parduotuves stengdamiesi išsirinkti tinkamą prekę Jūsų vonios kambariui. Tam esame mes! Viską ko Jums reikia rasite internetinėje parduotuvėje www.santechnikanamams.lt. Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamą gaminį už palankiausią kainą. Jei nesate tikri ko Jūs ieškote mes visada pasirenge Jums padėti telefonu arba galite atvykti į mūsų biurą pasikonsultuoti. Taipogi mes galime suorganizuoti profesionalaus architekto, dizainerio ar projektuotojo paslaugas.

Mūsų tikslas Jums padėti, sutaupyti laiką ir pinigus!

 

P.S. Mūsų e-parduotuvės asortimentas kasdien plečiasi, tad jei nerasite ieškomos prekės, tai užpildykite užklausos formą (atsiųskite savo ieškomos prekės pavadinimą) arba kreipkitės info telefonu ir mes pasiūlysime ją pigiau! 

Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797