Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797
Paslaugos
Mes taupome Jūsų pinigus ir laiką!

Taupyti reikia protingai - ne kokybės sąskaita.

Suprojektuosime šildymo bei vandentiekio sistemas ir paskaičiuosime sąmatą atitinkančią Jūsų poreikius!

Realybė yra tokia, kad šiandien užsakovas, planuodamas įsirengti šildymą ar vandentiekį, labiau tiki montuotoju negu sistemos gamintoju ar pardavėju. Montuotojas remiasi praktika, o užsakovas – tuo, ką yra girdėjęs, tačiau nei vienas iš jų tiksliai nežino, ką ir kaip reikėtų daryti. 

 

Plačiau...
Sukomplektuosime vonios kambario įrangą, Jums palankiausiomis kainomis!

Negaiškite savo laiko važinėdami po parduotuves stengdamiesi išsirinkti tinkamą prekę Jūsų vonios kambariui.

Tam esame mes! 

Plačiau...
Atgal į katalogą
-7%

Jika paaukštintas kombinuotas unitazas Mio
Prekės nr: 24716-000000/27713-000242
Pasirinkite:

252.00 € 268.00 €
299.00 € 316.00 €
315.00 € 338.00 €
Kiekis:
Į krepšelį
Radote pigiau?
Pristatymo laikas: Paprastai pristatome per 1-4 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 4 - 6 savaičių).
Techninė informacija
Tipas:Paaukštintas pastatomas unitazas
Gamintojas:Jika, Čekija
Serija:Mio
Matmenys:715x360x480mm
Spalva:Balta
Vandens nuotakas:Universalus
Dangtis:Pasirinktinai
WC puodas:Yra
WC bakelis:Yra, Dual Flush mechanizmas
Vandens įvadas:Apatinis / Kairinis
Vandens nubėgimas:Status
Detalus aprašymas

* Sėdimasis aukštis 50 cm.

 

Šio dizaino su niekuo nesupainiosite, jis pasižymi magiškomis ir unikaliomis galimybėmis.  Jis pakerės netikėtomis formomis, kuriose daug netikėtų smulkmenų ir elegantiškų linijų - tai suteikia charakterį ir stilių.

Didžiulė sprendimų gausa – kad kiekviena erdvė būtų išnaudota racionaliai.   Aukštos kokybės medžiagos nekelia abejonių – jūsų interjerui jos suteikia laikui visiškai nepavaldų matmenį.

JIKA vonios kambariuose dera tradicija ir kokybė bei atsispindi naujausios pasaulyje vyraujančios tendencijos. Aukštos kokybės gamybinis procesas apgalvotas iki mažiausių smulkmenų. Aiškiai matomas šio prekės ženklo pajėgumas, jo dominuojanti padėtis rinkoje tarp kitų higieninės keramikos gaminių gamintojų ir dešimtmečių patirtis. JIKA vonios kambario pasaulyje jausitės patogiai, saugiai ir lepinami praktinių patogumų.

JIKA

Kompanijai Laufen CZ s.r.o priklausanti santechninės keramikos gamykla JIKA – šimto metų tradicijas turinti įmonė, savo veiklą pradėjusi dar XIX a. Dekoratyvūs, puošybiniai ir kitokie keramikos gaminiai tuo metu gana greitai išgarsino patyrusius vietinius meistrus, kurie bene pirmieji Europoje trečiajame XX a. dešimtmetyje pradėjo gaminti praustuvus, voneles ir plautuves iš degto molio.

 Dabar JIKA, kurioje dirba apie 800 žmonių, įsikūrusi Prahoje, Bechyne ir Znojme, pagamina apie 2,3 mln. keramikos gaminių per metus. Tai didžiausia sanitarinės keramikos gamintoja Čekijos Respublikoje. Būdama ROCA Grupės nare, JIKA iš esmės atnaujino savo asortimentą, gamybos technologijas ir pateisino visas investicijas– šios santechninės keramikos kokybė šiandien atitinka aukščiausius standartus.

 

Atgal į katalogą
Radote pigiau?

Radote identišką prekę pigiau? Atsiųskite nuorodą mums ir per vieną darbo dieną gausite specialų pasiūlymą!

Turite klausimų mielai jums padėsime!
8 640 19797